Nasze Kury nioski

Oferta Specjalistycznego Gospodarstwa Rolnego obejmuje również kury nioski. Nasze kury nioski przeznaczone do sprzedaży to kury, które gwarantują Państwu zdecydowanie lepszą nieśność niż kury nieodhodowane.kura-nioska-brychcy

Każda z naszych kur niosek jest odhodowana i przygotowana do tego, by znosić nawet 300 jaj rocznie. Wystarczy kilka kur niosek i możesz cieszyć się świeżymi zdrowymi jajami we własnym gospodarstwie.

Kury nioski które w jaja zaopatrują naszą fermę dają nawet 100 skrzyń jaj dziennie (około 35 tysięcy jaj).

Jajami i kurami nioskami zajmujemy się od ponad 35 lat – dokładnie wiemy jak zajmować się kurami i w jaki sposób je odżywiać, by były szczęśliwe i dawały dużo zdrowych jaj :)

Naszym kurom nioskom gwarantujemy stały dostęp do paszy wysokobiałkowej (około 16% ) – pasza przygotowywana jest przez nas samodzielnie, wyłącznie ze znanych nam składników. Całość paszy stanowią wyhodowane przez nas ziarna oraz dodatki w postaci probiotyków Em oraz Bokashi. W skład paszy wchodzą takie ziarna jak pszenica, pszenżyto, jęczmień i kukurydza.

Dbamy także o to, by nasze nioski miały odpowiedni poziom witamin i mikroelementów, dlatego zapewniamy im dostęp do tych składników przez cały dzień.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem kur niosek – skontaktuj się z nami!

Sprawdź jak towarzyskie sa nasze Kury :)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=1e6oIWIb9Cs&feature=youtu.be[/youtube]

Śledź JAJA BRYCHCY w Social Media

Back to Top